Defter Not Defteri Perçinli Kutu Spiralli Defter Mukavva Kapaklı Defter Sert Kapaklı Defter 2li Fincan Kutusu Hediye Fincan Seti A-4 Defter A-5 Defter Fantezi Kutu Masa Takvimi Spiralli Takvim Masa Üstü Takvim Takvim Tabak Kutusu Usb Kutusu Powerbank Kutusu Kalem Kutusu Hediyelik Tabak Kutusu Teknoloji Kutusu 13X21 Kuşe Taslamalı Defter Kalemli Defter Lastikli Defter Taslamalı Defter Ciltli Defter Amerikan Dikiş Defter İplik Dikiş Defter Küp Bloknot Bloknot Küp Notluk Fincan Kutusu 2li Fincan Seti Hediye Fincan Kutusu Kutu- Kapak Tabak Seti Kutusu Tabak Set Kutusu Defter Kutusu Atatürk Kutusu Lamba Kutu Araç Hediye Kutusu Elektronik Eşya Kutusu Sağlık Kutusu Ondüle Kutu Kase Kutusu Yemek Seti Kutusu Mukavva Kutu Araç Koruma Kutusu Raflı Kutu Takvimli Mouse Pad Mouse Pad Masa Takvimili Mouse Pad Notluk Masa Notluğu Tel Dikiş Defter Kareli Defter Elektronik Set Kutusu Amerikan Bristol Kutu Hediye Kutusu Çikolata Kutusu Teknoloji Seti Kutusu Çekmeceli kutu Defter- Kalem Kutusu Anahtarlık Kutusu Hoşgeldin Kutusu Termos kutusu Yeni Yıl Kutusu Malzeme Kutusu Dişçi Kutusu Ürün Kutusu Atatürk İmzalı Kutu Atatürk Resimli Kutu Dondurma Kutusu Kek Kutusu Yiyecek Kutusu Türk Kahvesi Fincan Kutusus Kahve Makinesi Kutusu Ev Aletleri Kutusu Kahve Kutusu İp saplı Çanta Hediyelik Eşya Kutusu Hediye Kutusu Mıknatıslı Kutu Bal Kutusu Çay Kutusu Bitkisel Ürün Kutusu Macun Kutusu Hediye Seti Kutusu Spiralli Not Defteri Atatürk Resimli Defter Taslama Kutu Not Tutacağı

Hakkımızda

Asil Kutu

Kurucumuz Nevzat Gümüş’ün 1957 yılında Karadeniz’in şirin bir ilçesinde meşaleyi yakmasıyla başlayan onurlu yolculuğumuz yarım asırdan fazla, siz kıymetli müşterilerimizle birlikte gelişerek devam etmektedir.

 

Globalleşen dünyada artık yeni bir dönem başlamıştır. Çağımız bilginin çok fazla kullanıldığı, özellikle bilginin depolandığı bir dönemdedir.

Asil Kutu

Siz Yeterki Hayal Edin.. Biz Yaparız!

Tipograf dönemden başlayan hikayemiz her dönem kendini yenileyerek, yoğun bilgi ve tecrübe birikimiyle günümüze güçlenerek gelmiştir.

 

Sektörümüzün birçok alanında titizlikle hizmet vermekte olup, ASİL ailesi olarak asıl amiral gemimiz Taslama Kutudur.

 

Bu konuda Türkiye’nin en iyisi olduğumuzu söylemek abartı olmaz sanırım. İlk günden bugüne felsefemiz her zaman Toplam Kalite Yönetimi olmuştur. Kalite - Maliyet - Hız her zaman rehberimiz olmuştur.

 

Üretim Kalitesi – Üretim Hızı – Müşteri Memnuniyeti – Ekip Ruhu (Sinerji) gibi olgulara son derece önem veren ASİL ailesi günümüze kadar tüm sorunların üstesinden rahatlıkla gelerek müşterilerine optimum düzeyde hizmet vermektedir.

 

Bulunduğumuz yeri biliyoruz ve gelişerek bu noktada kalmak için yoğun çaba harcıyoruz.

 

Her proje öncesi ve sonrasıyla bir bütünün parçasıdır. Bu nedenle mükemmellik önce ve sonrasının aktif birleşimidir. Ayrıntı, Toplam Kalite Yönetiminin en önemli öğelerinden biridir.

 

Bizim sloganımız Kalite Asla Tesadüf Değildir. Bu bağlamda müşterilerimize verdiğimiz söz ve garantimiz Sizin Satamadığınız ve Kullanamadığınız Hiçbir Ürünü Biz Size Satmayız.

 

Ailemizde bizimle birlikte yürüyen ekip arkadaşlarımız içinde Akademisyen, Yüksek İşletmeci, Makine Mühendisleri bulunmaktadır.

 

Son dönem; ikinci nesil olarak meşale aile liderimiz Hüseyin Gümüş’ün ellerinde çok daha büyük başarılara imza atabilmek için gururlu yürüyüşümüze devam etmektedir

 

Asil Ailesi olarak bünyemizde üretilen her bir ürün Titiz – Sabırlı – Özverili ve Sevgiyle yoğurulmuş bir çalışmanın ürünüdür.